• V Konkurs Recytatorski Poezji Lokalnych Twórców w Laskach

26 października w Zespole Szkół Podstawowych w Laskach odbył się V Konkurs Recytatorski Poezji Lokalnych Twórców. Naszą szkołę godnie reprezentowały: Anna Dyla z kl. IV oraz Iga Gania z kl. VII. To pierwszy tak poważny występ dziewczyn. Gratulujemy i życzymy coraz większych sukcesów!

• Jesienne stworki wykonane w czasie zajęć świetlicowych

• Wizyta w schronisku w Pieczyskach

Klub Ośmiu pojechał do schroniska  "Psia Ostoja" w Pieczyskach.

Zawieźliśmy tam artykuły, które zostały zebrane podczas zbiórki w szkole oraz sąsiednim przedszkolu.

Dziękujemy uczniom, którzy włączyli się w akcję. Szczególne podziękowania również dla dzieci z przedszkola za ofiarowane akcesoria.

NATALKO, LENKO, WIKTORIO, SZYMONIE, PIOTRKU, LENKO, HANIU, AGATO! Dziękujemy za wzorowe zorganizowanie i przeprowadzenie akcji.

• Pasowanie uczniów klasy I

• Wycieczka klas IV - VII

• Mała Olimpiada - Mikorzyn

Z Małej Olimpiady w Mikorzynie wracamy z 4 medalami

Gratulujemy wszystkim! Bardzo cieszą osiągnięcia i wyniki naszych najmłodszych reprezentantów z klasy 3!

• Poszukiwanie jesieni

Klasa II w poszukiwaniu oznak jesieni

Klasa VII

• Dzień Języków Obcych

27 września w szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Został on zorganizowany przez naszych językowcòw p. Martę Nowak oraz p. Wiolettę Kurzaj. Klasy 4-7 wzięły udział w szkolnym konkursie, gdzie musiały wykazać się wiedzą i kreatywnością.

Brawa dla nich! Spisali się na medal!

• Planszostrada

Nasza drużyna w składzie:

Filip Blabuś

Ksawery Sikora

Dominika Wróblewska

Agata Dyla

zajęła III miejsce w międzyszkolnym (powiatowym) turnieju w ramach IX Festiwalu Gier Planszowych PLANSZOSTRADA. To już nasz kolejny udział i kolejne nagrody w formie gier planszowych dla szkoły.

• Czwartki Lekkoatletyczne

21 września odbyła się inauguracja Czwartków Lekkoatletycznych. Uczniowie naszej szkoły wrócili z 9 medalami.

Gratulujemy!!!

• Wycieczka do kina klasy II i III

19 września uczniowie klasy 2 i 3  wybrali się na pieszą wycieczkę do kina w Kępnie na film pt. "O psie, który jeżdził koleją"

• Sprzątanie świata

15 września uczniowie naszej szkoły wzieli udział w akcji Sprzatania świata. „Była to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.

• ORGANIZACJA ZAJĘĆ WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE w r. szk. 2023-2024

• Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 i pożegnanie pani Bożeny Lewek oraz Marii Balcerzak, które odchodzą na zasłużoną emeryturę.

• Zakończenie klasy VIII

Polonez w wykonaniu absolwentów.

• Ostatnie lekcje chemii przed wakacjami.

Ostatnie lekcje chemii nie muszą być nudne. Jako podsumowanie ostatniego działi - Substancje o znaczeniu biologicznym uczniowie wykonali lapbooki.

• Wizyta w schronisku "PSIA OSTOJA" w Pieczyskach

Nasi wolontariusze odwiedzili schronisko w Pieczyskach. Oprócz tego, że zawieźli karmę opiekowali się także zwierzętami - wypowadzili psy na spacer, przytulali szczeniaczki. Zwięrzeta były przeszczęśliwe.

• Zakończenie klasy 3 "Na Wzgórzu"

Zakończenie pierwszego etapu edukacyjnego klasy 3 „Na Wzgórzu” w Parzynowie.

Natura, zwierzęta, kiełbaski z ogniska, zabawy i piękna pogoda sprawiły, że wszyscy poczuli już zapach zbliżającego się lata i długo wyczekiwanych…WAKACJI.

• Szkoła Podstawowa w Krążkowach
    Krążkowy 29